Dersleri Uzaktan Eğitim ile alacak olan öğrencilerimiz sisteme aşağıdaki şekilde giriş yapabilirler. Giriş için resme tıklayınız.

  • Üniversitemizde 1. Sınıf Ortak Dersler (Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, Yabancı Dil ve Türk Dili) Uzaktan Eğitim ile verilecektir. Dersleri uzaktan eğitim ile alacak okullarımızı görmek için tıklayınız.
  • NASIL KULLANIRIM? Sistemin kullanımı ile ilgili resimli anlatım kılavuzu için tıklayınız. Video anlatımı için tıklayınız.
  • DİKKAT: Sisteme giriş yapamıyorsanız ya ders kaydınız yapılmamıştır yada geç yaptığınız için bilgileriniz Uzaktan Eğitim Sistemine henüz aktarılmamıştır. Sisteme giriş yaptıktan sonra profil sayfanızdan e-posta adresinizi kontrol ediniz. Hatalı ise mutlaka düzeltiniz.
  • ÖNEMLİ DUYURU: Uzaktan eğitim ile verilen derslerde ders videolarını, PDF’leri ve Sunuları izlemeniz zorunludur. Bu zorunluluğu yerine getirmeyen öğrenciler devamsızlıktan kalacaktır. Sistemde giriş çıkış saatleriniz ve izlediğiniz tüm içerikler kayıt altına alınmaktadır. Ders ile ilgili sorularınızı ders programında belirtilen gün ve saatte “Uzaktan Eğitim Sisteminde” sizler için açılan hesaplara girerek dersin öğretim elemanına sorabilirsiniz.